Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak vydělat peníze na internetu v roce 2021

Jak vydělat peníze na internetu v roce 2021

Vítejte, milí čtenáři, v našem novém příspěvku, dnes si povíme, jak můžeme vydělat peníze online placenými průzkumy a investováním Díky placeným průzkumům můžete každý měsíc vydělat pěkné peníze, což je vždy užitečné.

Částka, kterou můžete vydělat, závisí na tom, s kolika společnostmi se zaregistrujete a kolik času chcete věnovat průzkumům. Například průměrná platba za průzkum je 3 $ (také to může být více 5 $ nebo 10 $), což je 15 $ za 5 průzkumů za jeden den, když započítáme průzkum 3 $, a 30 $ za 10 průzkumů a za to úžasné peníze zdarma, pokud uděláme 10 průzkumů každý den, je to 30 $ a 5 dní v týdnu je 150 $ za jeden týden a myslím si, že je to opravdu úžasné peníze zdarma.

Vybrali jsme dva weby, které za průzkum platí nejvíce peněz a téma je Prizerebel a Swagbucks (také pokud chcete Swagbucks jako webovou aplikaci, klikněte sem).

Oba weby platí peníze na účet paypal nebo si můžete vybrat karty pro amazon (také si můžete vybrat jiné karty).

Swagbucks je portál, který nabízí uživatelům body odměny za provádění jednoduchých úkolů online, jako je vyhledávání na webu, sledování videí a vyplňování průzkumů, přičemž jeho používání je legitimní a bezpečné. Opravdu vyplácejí své odměny a nesou hodnocení BBB „A“. Plněním takových úkolů získáváte body. Tyto body pak lze uplatnit za hotovost nebo dárkové karty z webů jako Amazon, iTunes, eBay, PayPal a dalších PrizeRebel je web s online průzkumy, který vám zaplatí za průzkumy, sledování videí nebo plnění každodenních výzev.

Plněním takových úkolů získáváte body. Tyto body pak lze uplatnit za hotovost nebo dárkové karty z webů jako Amazon, iTunes, eBay, PayPal a dalších. Náš tým doporučuje použít prizerebel, protože vám za jeden průzkum dá kolem 5 $. Doporučujeme ale také použít swagbucks, díky kterým můžete Dárkové karty získat do různých obchodů.

Coinbase je bezpečná online platforma pro nákup, prodej, převod a ukládání digitální měny. Pokud se zaregistrujete a nakoupíte BTC nebo jiné kryptoměny, můžete získat 10 euro, Coinbase je bezpečné a snadné použití a je zdarma, takže je zdarma, takže pokud chcete peníze, získejte je na těchto 3 webových stránkách a vydělávejte své milé peníze.